Onze Technische Commissie zit niet stil. Zo zijn ze al druk bezig geweest met de teamindelingen voor het seizoen 2026/2027, waren er gesprekken met SV Delden en een aantal wijzigingen in de staf van het eerste. De TC praat je graag bij.
Teamindelingen
De teamindelingen voor volgend seizoen zijn inmiddels grotendeels rond. De komende periode maken we de laatste keuzes, zodat we de indelingen binnenkort kunnen delen. We proberen dit zo zorgvuldig mogelijk te doen, samen met coördinatoren, trainers en leiders. Daarbij kijken we naar ontwikkeling, niveau en vooral ook plezier voor alle spelers. Door de aantallen binnen de verschillende lichtingen is dit soms maatwerk. We proberen hierin steeds de best mogelijke keuzes te maken.
SV Delden
Onlangs heeft Robert Kenkhuis, namens de TC van Rood Zwart, het initiatief genomen voor een verkennend en prettig informeel gesprek met René Holtkamp (voorzitter TC) van SV Delden. Tijdens dit open en constructieve gesprek is de huidige gang van zaken binnen beide verenigingen besproken. Daarna hebben Robert en René een gezamenlijk agendapunt met betrekking tot een vervolggesprek over het jeugdvoetbal in Delden opgesteld. Dit gezamenlijke agendapunt is intern besproken bij beide verenigingen.
Op dit moment ligt de focus bij SV Delden echter vooral op interne ontwikkelingen, waaronder de omgevingsvisie en de invoering van het weekendvoetbal. Dit vraagt momenteel de nodige aandacht en energie, waardoor er op korte termijn geen vervolg wordt gegeven aan dit traject. SV Delden sluit zeker niet uit dat op een later moment eens rustig met elkaar om de tafel gegaan kan worden. Wij respecteren deze keuze en blijven uiteraard openstaan voor contact in de toekomst.
Rood Zwart 1
Voor het 1e elftal zijn er komend seizoen een aantal wijzigingen in de staf. Tim van het Bolscher sluit aan en gaat samenwerken met onze nieuwe hoofdtrainer Bart Benneker. Daarmee voegen we extra kennis en ervaring toe aan de staf. Tim is op dit moment onderdeel van onze TC als HJO (trainerscoördinator) voor de midden- en bovenbouw binnen de club, dit blijft hij doen. Samen met Marcel Heuker of Hoek en Arjan oude Wesselink is de staf voor ons eerste elftal dan compleet. Tegelijkertijd nemen we na dit seizoen afscheid van Tom Bloeming als assistent-trainer van ons eerste elftal. Tom heeft zich met veel inzet voor de groep ingezet en daar zijn we hem erg dankbaar voor.
Ondertussen ligt de volledige focus bij ons 1e elftal op het zo hoog mogelijk eindigen op de ranglijst, met promotie als duidelijke doelstelling richting het einde van het seizoen. Uiteraard wensen wij spelers en staf hierin veel succes!
De jongste jeugd
Tot slot is het mooi om te zien dat er een grote groep jonge aanwas blijft komen. Met 28 Peuterprofs, 20 welpen en 13 JO7-spelers zit er veel energie, sportiviteit en gezelligheid bij de jongste jeugd van de club. Daarnaast is er voor de welpen een nieuwe trainingsstaf gevormd, bestaande uit spelers uit onze JO17. Mooi om te zien dat zij zich inzetten om onze allerkleinsten te trainen. Samen bouwen we zo verder aan onze mooie voetbalvereniging. Met elkaar, voor elkaar!
Wedstrijdzaken
Binnen Wedstrijdzaken hebben de afgelopen periode een aantal mooie ontwikkelingen plaatsgevonden. Rick Hudepohl is inmiddels enkele maanden actief als wedstrijdsecretaris voor de senioren. Hij vervult deze rol in goede samenwerking met Han Dijkmans en John Dijk, die samen het wedstrijdsecretariaat voor de jeugd vormen. Daarnaast is Sebastiaan Ros al enige tijd onze consul. Hij heeft de afgelopen natte en winterse periode direct ervaren hoe uitdagend deze rol kan zijn en heeft daarmee een mooie vuurdoop gehad.
Met deze invulling is Wedstrijdzaken binnen de vereniging weer goed op orde. Dit was na het vertrek van Peter Volmer een belangrijk aandachtspunt. Peter heeft deze rol jarenlang met veel inzet en toewijding vervuld, waarvoor we hem zeer dankbaar zijn.
