Contact informatie


Informatie algemeen:

  • Binne Visser (06-51209796)

Informatie teams, begeleiding en trainingen:

  • Conny Kemerink op Schiphorst (06-46723773)
  • Jos Eijsink (06-23978660)
Informatie wedstrijden:
  • Jan Holterman (06-23309011)

 

2018-2019

Trainingsinformatie:

MO13     

maandag    

18:15 - 19:30 uur

sportpark De Mors

woensdag

18:15 - 19:30 uur

sportpark De Mors

MO15

maandag

18:15 - 19:30 uur

sportpark De Mors

woensdag

18:15 - 19:30 uur

sportpark De Mors

MO17

maandag

20:15 - 21:30 uur

sportpark De Scheetheuvel

woensdag

19:00 - 20:15 uur

sportpark De Scheetheuvel

MO19

dinsdag

19:00 - 20:15 uur

sportpark De Mors

donderdag

19:00 - 20:15 uur

sportpark De Scheetheuvel

VR1 en VR25+

dinsdag

20:15 - 21:30 uur

sportpark De Mors

donderdag

20:15 - 21:30 uur

sportpark De Scheetheuvel

keepers

donderdag

n.n.b.

n.n.b.

 

Trainers en leiders:

VR1

Steffie Groothedde

06-20921863

steffiegroothedde@hotmail.com

trainer

    

Nienke Rupert

06-22851002

nienkerupert@gmail.com

leider

 

Conny Kemerink op Schiphorst  

06-46723773

connykemerink@hotmail.com

contactpersoon

 

Mies Jannink

06-57427721
miesjannink@hotmail.com

verzorgster

VR25+1

Sarah Twilhaar

06-52682078 

stwilhaar@hotmail.com   

 

VR25+2 

Ellen Goosselink

06-30476232
ellengoosselink@hotmail.com 

 

MO19-1

Steffie Groothedde

06-20921863

steffiegroothedde@hotmail.com

trainer

 

Paul Rijgwart

06-24278858

prijgwart@hotmail.com

leider

 

Louis Mulder

 

leider

 

Jan Wienk

06-53599943

jhwienk@hotmail.com

leider

MO17-1

Hans van de Perk

06-31785312

perkjes@home.nl

trainer

 

Victor Mulder

06-53785520

victor.mulder@forbo.com

leider

 

Jos Eijsink

06-23978660

jos.eijsink@gmail.com

leider

MO15-1

Gerard Dijk

06-55011598

gdijk35@gmail.com

trainer

 

Monique Vossebeld

06-15414250

moniquevossebeld@hotmail.com

leider

 

n.n.b.

 

leider

MO13-1

n.n.b.

 

trainer

 

n.n.b.

 

leider

Keepers

Twan Eijsink

06-32012930

twan.eijsink@hotmail.com

keeperstrainer

 

Anne Horstman

06-27101462

anne.horstman@live.nl

keeperstrainer

 

Informatie algemeen:

  • SVO Twickel: meisjesvoetbal en vrouwenvoetbal in Delden
    • samenwerking tussen Rood Zwart en SV Delden
    • nieuwe vereniging vanaf seizoen 2017-2018
  • SVO Twickel: samen voetballen en samen trainen
    • Op sportpark De Scheetheuvel en op sportpark De Mors
    • onder een eigen naam, in een eigen tenue: blauw met zwart
  • SVO Twickel: voor meisjes van 11 jaar en ouder
    • jeugdelftallen: MO13 – MO15 – MO17 – MO19
    • seniorenteams: VR1 – VR25+1 – VR25+2
    • (meisjes t/m 10 jaar voetballen samen met jongens bij Rood Zwart of SV Delden)
  • Meedoen? Dat kan!
    • Kom kijken bij een wedstrijd of doe mee met een training
    • Meld je aan bij Rood Zwart of bij SV Delden en doe mee met SVO Twickel
    • Meer informatie bij: 
      • Conny Kemerink op Schiphorst (06-46723773)
      • Jos Eijsink (06-23978660)

     

 
 
Geen producten
Naar winkelwagen